neděle 1. června 2008

Další oznámení :)

S oznámeními se roztrhl pomyslný pytel a tak tady ještě jedna pozvánka:

Druhou částí pokračuje o víkendu 7. a 8. června 2008 v hale Elim Škola rozvoje osobnosti a péče o lidi s manželi Zilenovými z Anglie. Tématy této části budou Schopnost přijímat konfrontaci, Pomoc druhým zvládnout konflikt, Budování důvěry a Život ve společenství. Cena víkendu je 150 Kč. Hlásit se můžete u Jany Cimpové, mobil 604 706 880.

Druhou částí pokračuje o víkendu 7. a 8. června 2008 v hale Elim Škola rozvoje osobnosti a péče o lidi s manželi Zilenovými z Anglie. Tématy této části budou Schopnost přijímat konfrontaci, Pomoc druhým zvládnout konflikt, Budování důvěry a Život ve společenství. Možná, že právě v létě, které je plné akcí a kdy trávíme mnoho času mimo naše obvyklé prostředí a mezi různými lidmi, jsou tato témata velmi aktuální :)

Cena víkendu je 150 Kč a jsou v ní zahrnuty občerstvení, materiály a režie akce. Pokud se chcete zúčastnit, hlaste se do 1. června u Jany Cimpové, e-mail jana.cimpova(zavináč)elimpisek.cz (pokud to čtete později, můžete to zkusit také, Jana snad bude tolerantní, ale nenechávejte to na poslední chvíli).