úterý 30. září 2008

Hromádka zpráv a oznámení

Lukáše Jindru pokřtil bratr kazatel Tomáš PospíchalV neděli 21. září 2008 byl pokřtěn a přijat do sboru bratr Lukáš Jindra. Pokřtil jej bratr kazatel Tomáš Pospíchal. Fotografie ze shromáždění najdete zde nebo na Facebooku.


 

Vedení sboru Elim v neděli také vyzvalo sbor k týdnu intenzivních modliteb, půstu a hledání Boží vůle za hledání Božího vedení a směrování našeho sboru, za pomoc v řešení současné finanční krize,Vladimír Moroz za nápravu a obnovení vzájemných vztahů a za Boží pomoc v otázkách správy nám svěřených prostředků. Každý den v týdnu se scházíme v hale Elim ke společným modlitebním zápasům. Pokud se chcete připojit, přijďte v pondělí, středu nebo v pátek od 7 hodin, v úterý, čtvrtek nebo v sobotu od 19 hodin, nebo v neděli od 8 hodin do naší haly na Výstavišti a modlete se s námi. Celý text výzvy je ke stažení zde (DOC) nebo zde (PDF).


V neděli 5. října 2008 nám ve shromáždění poslouží kázáním milý host Daniel Fajfr, kazatel a evangelista Církve bratrské. Od 12 hod. pak bude v kavárně připraveno malé občerstvení a od 13 hod. začne seminář „Budete mi svědky“. Pozvěte své přátele a přijďte také :)


pozvánka na seminář - Daniel Fajfr - Budete mi svědky