pondělí 17. listopadu 2008

Několik zpráv o blížících se událostech

Dnes v noci (tedy spíše zítra brzy ráno) našeho času budou Ondřej Svatoš a Lucie Řehořová oficiálně prezentovat projekt Living Stones při své návštěve v USA.

Jiří KantorV sobotu 22. listopadu od 17 hod. bude v rohové klubovně probíhat třetí setkání s Jirkou Kantorem nad knihou Jozue. Téma: Nebezpečí a překážky Božího lidu.


PospíchaloviPříští neděli, 23. listopadu, můžeme strávit poslední společnou neděli před stěhováním rodiny Pospíchalových. Po shromáždění s nimi lze posedět v kavárně v hale Elim. Kazatel Tomáš Pospíchal s rodinou se stěhují do České Třebové, kde bude vykonávat kazatelskou službu ve sboru Církve Bratrské.


Z promítání filmu Ježíš, Písek, Divadlo Fráni Šrámka, 2003V neděli 23. listopadu se bude v Blatné v místní sokolovně (kinosál) promítat v rámci evangelizační kampaně film Ježíš. Začátek promítání je v 17:30 hod. (zkrácená verze pro děti) a v 19:00 hod. (klasická verze). Bližší informace u Vladimíra Moroze, všichni jste srdečně zváni.


Krocan s díkůvzdání k sobě patří! :)V pátek 5. prosince od 18:15 do 20:30 hod. se bude v rámci setkání mládeže konat v malém sále Večer díkůvzdání.


Petra Pešková a její Klauniáda na městských slavnostech Dotkni se Písku, Písek 13. června 2008V sobotu 6. prosince od 16 hod. se přijďte podívat do malého sálu na klauniádu Petry Peškové a poslechnout si vánoční písně skupiny Terezy Morozové.


Martin a Alča PospíšiloviV neděli 7. prosince se kromě pravidelného shromáždění v Písku uskuteční také bohoslužba ve Strakonicích v bytě u Pospíšilových, začátek v 9:30 hod.